המעבדה

מעבדות שיניים חדשניות בעלות טכנלוגיות מתקדמות מאפשרות לרופאי השיניים להעניק למטופלים את טיפול השיניים הטוב ביותר. באמצעות שימוש בסורק דנטלי לאבחון הבעיה והתאמת טיפול השיניים יוכל המטופל ליהנות מתוצאות איכותיות ועמידות לאורך זמן.

כתר נטו מעניקים ללקוחותיהם מבחר טיפולי שיניים באיכות בלתי מתפשרת. בעזרת מעבדה מקצועית בעלת טכנולוגיות מתקדמות ובאמצעות סורק השיניים הדנטלי אנו מבטיחים ללקוחותינו תוצאות איכותיות ועמידות לאורך זמן.

תפקידה של המעבדה

למעבדת השיניים ישנו תפקיד מרכזי: בכל הנוגע להשתלת שיניים המעבדה היא האחראית להכין את מערכת השיניים החדשה שתותקן על השתלים הדנטליים.

עבודת המעבדה ואיכותה משפיעים הן על התוצאה האסתטית של הטיפול והן על עמידות מערכת השיניים החדשה. השילוב בין דיוק, מקצועיות ושימוש בחומרים איכותיים  משפיעים באופן ישיר על התוצאה האסתטית של ההשתלה, על ההתאמה של מערכת השיניים החדשה למבנה הלסת של המטופל ועל עמידותה של מערכת השיניים לאורך השנים.

לכתר נטו מעבדה צמודה עם טכנאים ותיקים ומנוסים. המעבדה בשילוב המרפאה מעניקים למטופלים פתרון איכותי ומהיר לכל בעיה טכנית שמתעוררת כגון: תותבת שנסדקת ,כתר שנשבר, מבנה לא מתאים ועוד.

טכנאי שיניים ותפקידו

טכנאי שיניים זהו אחראי על הפעילות של המעבדה ומסייע בהכנה של כל החומרים שבהם ייעשה שימוש במהלך השתלת השיניים.

קיימות דרגות שונות לטכנאי השיניים: טכנאי שיניים מעשי (מוסמך), טכנאי שיניים בדרגת אומן ודרגת ההכשרה הגבוהה ביותר היא טכנאי מומחה.

 טכנאי שיניים מעשי (מוסמך) הדרגה הבסיסית ביותר. על מנת להיות זכאי לדרגה זו על הטכנאי לעבור בחינות הסמכה ולהיות בעל ניסיון של כשנתיים בתחום.

 טכנאי שיניים אומן דרגה זו ניתנת למי שצבר שלוש שנות ניסיון נוספות ועבר את בחינות ההסמכה.

 טכנאי שיניים מומחה זוהי דרגת ההסמכה הגבוהה ביותר הקיימת בתחום , זכאים לה אלו שעברו את בחינות ההסמכה.

כתר נטו מעסיקה בשורותיה טכנאי שיניים מומחים כחלק בלתי נפרד מצוות המרפאה, על מנת להבטיח שכל השתלות השיניים יהיו ברמה אסתטית גבוהה ויחזיקו מעמד שנים רבות.

גלריית תמונות

לפגישת ייעוץ מלאו פרטיכם:

נגישות