הרמת סינוס

אחת מהבעיות העיקריות המונעת ממטופלים לבצע השתלת שיניים הוא חוסר בעצם. חוסר בעצם, פירושו, כי גם במידה ותבוצע השתלה, השתלים לא יוכלו להיקלט בעצם בדרך שתבטיח את הישארותם שם לאורך זמן. כך שגם גשר השיניים שיועמס על שתלים אלה, עתידו אינו מזהיר. הרמת סינוס היא פרוצדורה חדשה יחסית המאפשרת כיום הרכבתם של שתלים דנטאליים במטופלים אשר להם חוסר בעצם בלסת העליונה.

מהם המקרים בהם נדרש ניתוח הרמת סינוס?

מטופלים אשר נזקקים להשתלת שיניים בלסת עליונה שלמה, והם סובלים ממחסור בעצם או מעצם שצפיפותה אינה מאפשרת השתלה יעילה ויציבה. ניתוח זה מציע למטופל בין היתר גם את האפשרות לביצוע השתלת שיניים ביום אחד או השתלות בשיטת All on 4.

מהלך ניתוח הרמת סינוס

ניתוח הרמת סינוס מתבצע תחת הרדמה מקומית ואורכו בין כשעה לעד כשעה וחצי. הניתוח מבוצע על ידי מנתח מומחה בכירורגיית פה ולסת, המלווה בצוות מיומן ומנוסה בניתוחים מעין זה. במהלך הניתוח יפתח המנתח פתח בלסתו העליונה של המטופל, ודרך פתח זה, ירים בעדינות את רקמת חלל הסינוס, למצב אשר יאפשר את "פתיחתה" של העצם לצורך עובי מספק לחיבורם של השתלים.

שימו לב,

ניתוח הרמת סינוס היא פרוצדורה שאינה ניתנת לביצוע בכל מרפאת שיניים, אלא רק במרפאות הכוללות חדרי ניתוח מאובזרים ומתקדמים, ובביצוע של רופא מנתח המתמחה בתחום!

מרפאת כתר נטו - כאשר הרמת סינוס עומדת בינך לבין שיניים מושלמות!

מרפאת השיניים כתר נטו, מציעה למטופליה מבחר טיפולי שיניים וביניהם ניתוח הרמת סינוס. כלל טיפולי השיניים במרפאת כתר נטו מבוצעים על ידי רופאי שיניים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום.

מרפאת כתר נטו - מרפאת מומחים בהשתלות בשיטת All on 4!

מרפאת השיניים כתר נטו, מציעה למטופליה מבחר טיפולי שיניים וביניהם השתלות שיניים בשיטת All On 4. כלל טיפולי השיניים במרפאת כתר נטו מבוצעים על ידי רופאי שיניים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום.

נגישות